Se svou rodinou žiji v Mohelnici v Olomouckém kraji. Považuji se za osobu společenskou a veselou.

Jsem velmi ráda se svou rodinou, psem Baxem a svými přáteli. Mám-li jistotu, že mají ti nejmenší přísun živin a dozoru, tak se vypařím do lesa, na koncert nebo do divadla. Ráda vařím a nemusím-li každý den, vařím o to raději. Těší mě práce na zahradě a moje ego roste se stonkem máty a koriandru. Cvičím taichi, lyžuji, miluji Jeseníky v každé roční době, slovenské termály a koupaliště v Litovli!

Za svůj život jsem si vyzkoušela různé práce. V kavárnách v USA a Velké Británii, hlídání dětí….

Zakotvila jsem v nadnárodní firmě v Mohelnici, na poslední pozici jako manager jedné části logistiky.

Po narození třetího dítka, jsem měla to štěstí pracovat po boku svého otce a jinak, než jsem kdy předtím zažila. Zjistila jsem, že čas hraje přesně tu roli, kterou mu dám a když dva dělají totéž, není to totéž.

Na základě této zkušenosti jsem hledala své uplatnění na místě, kde mohu pracovat na úkolech, které mi dávají smysl a kde budu pánem svého času. Sestra nastoupila u pobočky RE/MAX, a díky ní jsem tuto práci „objevila“. Mé životní nastavení je stejné jako hodnoty společnosti RE/MAX: vztahy, spolupráce, férovost a poctivost.

A asi to mám v genech, protože mí předkové několikrát hledali to správné místo k životu a v mé rozvětvené rodině pořád někdo plánoval, stavěl, stěhoval se a boural. Emocemi nabité debaty o základech, střechách, pozemcích a sousedech byly všudypřítomné.

Práce realitního makléře je řemeslo a velmi pestré. Vzdělávání se a hledání cest, jak naplnit vaše zadání je základem mé práce. Jsem moc ráda, že mám kolem sebe lidi, na které se mohu při své práci spolehnout (stavaře, fotografa, hypotečního makléře, daňového poradce), a kteří spolu se mnou tvoří výsledek. Tyto vztahy jsou pro mě důležité, protože jsem ten typ člověka, který zvažuje své (životní) kroky a pečlivě si vybírám, komu se v takové chvíli svěřím.

Makléřina je služba. Jestli jste udělali dobře, monitorujete během samotné akce a výsledek je až na konci. Stejně jako když jdete ke kadeřnici, věříte, že budete mít krásný účes a dopadne-li vše podle vašich očekávání, nehledáte jinou a pokaždé, když vás ofina začne šimrat na nose, víte, komu zavolat.

Z celého srdce si vážím vaší důvěry, vím, že to není lehké rozhodování!

Je mi velkou ctí, pomoci Vám na těchto životních křižovatkách!