Rychlost a průběh prodeje nemovitosti závisí na faktech, která nemusí být na první pohled vidět, ale mají velký vliv na cenu a bezpečnost celého prodeje, proto je důležité vše poctivě připravit.

Rychlost a průběh vyhledání vhodné nemovitosti závisí na faktech, která nemusí být na první pohled vidět, ale mají velký vliv na cenu a bezpečnost koupě nemovitosti, proto je důležité vše poctivě připravit.

  1. Na schůzce mi sdělíte svoje podmínky. Sdělíte mi svou představu o ceně čistého nájemného a doplníte o předpis plateb za energie.
  2. Já zajistím aktuální tržní cenu za pronájem v dané lokalitě podle druhu nemovitosti.
  3. Připravím nemovitost na prezentaci tak, aby byla pro nájemce atraktivní a zajistím profesionální inzerci.
  4. Zajistím co nejširší dopad inzerce pronájmu: databáze RE/MAX, lokální marketing, spolupráce s dalšími RK, sociální sítě atd.
  5. Vyberu solventního zájemce.
  6. Zajistím nájemní smlouvy v souladu s aktuální legislativou.
  7. Zajistím předání nemovitosti včetně předávacího protokolu a případně přepis energií.

Všechny smluvní dokumenty jsou zajištěny certifikovanou právní kanceláří. Kupní cena je uložena na samostatném účtu advokáta v takzvané advokátní úschově. Částka je prodávajícímu vyplacena po úspěšném převodu nemovitosti na nového vlastníka.

Tržní odhad nemovitosti, který pro vás mohu zpracovat, lze použít pro: dědická řízení, majetkoprávní vypořádání, exekuční řízení, zrušení společného jmění manželů po rozvodu a podobně.

Zdarma vám vždy ráda poradím! Nebudu-li vědět, mám kolem sebe tým odborníků a spolu to dáme dohromady.

Realitní provize je součástí kupní ceny a je standardně 4 % z kupní ceny + DPH (21 %). Je splatná při podpisu kupní smlouvy, tedy ve chvíli, kdy jsem Vaše zadání splnila. Do té doby jsou níže vyjmenované úkony mými vlastními náklady. Proto je v mém zájmu prodat vaši nemovitosti co nejlépe a nejrychleji!

Kompletní seznam služeb, které zahrnuje provize bezpečného prodeje.